Menu
Your Cart

Aksesuarlar

Ev içinde kullanılan paspas modelleri arasında en dekoratif seçenekler Nazar Boncuğu mağazasında. Tamamı el örgüsü ve tığ işi olarak hazırlanmış olan nazar boncuklu paspaslar evinizin vazgeçilmez aksesuarları olacak. Dilerseniz banyo paspası olarak kullanabilir, dilerseniz koridorlarınızı renklendirebilir, ya da çocuğunuzun odasını daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Sakallı ipten paspas seçenekleri örgü paspas türü içerisinde oldukça gösterişli seçenekler sunuyor. Farklı şekil ve büyüklükteki nazar boncuklu paspas örneklerimizden biri mutlaka size göre. Ürünlerin düzgün görünmesi için bir kez silkeleyip yere sermeniz yeterlidir. Altına kaydırmazla kullanılmalıdır. Elde yıkanmalı, ağartıcı, kuru temizleme ve ütü kullanılmamalıdır.
Model: SRM174
El yapımı seramik nar aksesuar. Seramik el yapımı bu bereket nar seti klasik desen ve renkleri ile evinizin ya da ofisinizin bir köşesini renklendirecektir. Eski Mısır'dan bu yana narın yaşam ve bereket sembolü olduğuna inanılır. Bu yüzden nar figürlü objeler ev ve işyerlerine bereketi temsil m..
89,90TL
Model: SRM167
Dekoratif seramik tabak lale desenli 30cm. %100 el yapımı Kütahya işi el boyama seramik tabak desenleri, dekorasyon için mükemmel bir seçim. Duvara asılabilir. Sevdikleriniz için çok şık bir hediye. Lüks kadife kutusu ile kurumsal hediye olarak tercih edilebilir. Seramik Tabak Çap: 30 cmKadife ..
169,90TL
Model: SRM157
El boyama seramik tabak karanfil desenli 30cm. %100 el yapımı Kütahya işi el yapımı seramik tabak çeşitleri, dekorasyon için mükemmel bir seçim. Duvara asılabilir. Sevdikleriniz için çok şık bir hediye. Lüks kadife kutusu ile kurumsal hediye olarak tercih edilebilir. Seramik Tabak Çap: 30 cmKad..
169,90TL
Model: SRM156
El yapımı seramik tabak balık desenli 30cm. %100 el yapımı Kütahya işi el boyama seramik tabak modelleri, dekorasyon için mükemmel bir seçim. Duvara asılabilir. Sevdikleriniz için çok şık bir hediye. Lüks kadife kutusu ile kurumsal hediye olarak tercih edilebilir. Seramik Tabak Çap: 30 cmKadife..
169,90TL
Model: SRM168
Hediye seramik tabak karanfil desenli 30cm. %100 el yapımı Kütahya işi el boyama seramik tabak modelleri, dekorasyon için mükemmel bir seçim. Duvara asılabilir. Sevdikleriniz için çok şık bir hediye. Lüks kadife kutusu ile kurumsal hediye olarak tercih edilebilir. Seramik Tabak Çap: 30 cmKadife..
169,90TL
Model: SRM163
Kırmızı seramik tabak el boyama karanfil desenli 30cm. %100 el yapımı Kütahya işi el boyama seramik tabak çeşitleri, dekorasyon için mükemmel bir seçim. Duvara asılabilir. Sevdikleriniz için çok şık bir hediye. Lüks kadife kutusu ile kurumsal hediye olarak tercih edilebilir. Seramik Tabak Çap: ..
169,90TL
Model: MAT006
Nazar boncuğu halı. Tığ işi halı modelleri arasında son derece dekoratif bir alternatif. 9 adet nazar boncuğunun birleşmesinden meydana gelen kare formda, el örgüsü bu mini halı evinize renk getirecek. Paspaslarımızın tamamı sakallı ipten, tığ işi, el örgüsüdür. Bakım Talimatları: Elde yıkayı..
498,90TL
Model: MAT007
Nazar boncuklu halı. Tığ işi dekoratif halı modelleri arasında son derece şık bir alternatif. 4 adet nazar boncuğunun birleşmesinden meydana gelen kare formda, el örgüsü bu mini halı evinize renk getirecek. Paspaslarımızın tamamı sakallı ipten, tığ işi, el örgüsüdür. Bakım Talimatları: Elde y..
229,90TL
Model: MAT004
Nazar boncuklu paspas kare. Paspas modelleri arasında kare formuyla farklı bir alternatif. El örgüsü paspas tercih edenler için. Paspaslarımızın tamamı sakallı ipten, tığ işi, el örgüsüdür. Bakım Talimatları: Elde yıkayınız. Kurutma makinesi, ütü ve ağartıcı kullanmayınız. Uygun b..
139,90TL
Model: MAT005
Nazar boncuğu paspas kare. Sakallı ipten paspas modelleri arasında kare formuyla farklı bir alternatif. Göbek bölümü yuvarlak formda, dışı kare. El örgüsü paspas tercih edenler için. Paspaslarımızın tamamı sakallı ipten, tığ işi, el örgüsüdür. Bakım Talimatları: Elde yıkayını..
79,90TL
Model: MAT008
Nazar boncuğu paspas el örgüsü. Paspas modelleri arasında nazar boncuğu formu ile dekoratif bir alternatif. Göbek bölümü yuvarlak formda, dışı kare. El örgüsü paspas tercih edenler için. Paspaslarımızın tamamı sakallı ipten, tığ işi, el örgüsüdür. Bakım Talimatları: Elde yıkayınız..
69,90TL
Model: TXT004
Nazar boncuklu örgü bayan çanta. Yuvarlak çanta modelleri arasında son derece kullanışlı ve dikkat çekici örgü bayan çantası. Tığ işi, el örgüsü olarak üretilmiştir. Bakım Talimatları: Elde ve makinede düşük ısıda yıkanabilir.   ..
79,90TL
Model: TXT005
Nazar boncuklu şık örgü çanta. Tığ işi örgü çanta modelleri arasında her zaman severek kullanacağınız, son derece kullanışlı ve dikkat çekici pembe örgü çanta. Tığ işi, el örgüsü olarak üretilmiştir. Bakım Talimatları: Elde ve makinede düşük ısıda yıkanabilir.   ..
79,90TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)