media

Büyük Boy Nazar Boncuğu Şimdi Çok Moda

Nazar Boncuğu Heryerde

İnsanı kem gözlerden koruduğuna inanılan boncuk. Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta,kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilmiş.

Nazar boncuğu günümüzde ise artık her yerde. Görsel olarak vazgeçemediğimiz için olsa gerek,evimize astığımız tablolarda, en sevdiğimiz takılarda, kullanmaya kıyamadığımız yemek takımlarında, evimize keyifle serdiğimiz halılarda, aklımıza gelebilecek sayısız üründe nazar boncuğu teması kullanılıyor.

Görüntüsü ile başlı başına dekoratif bir obje olan nazar boncuğu, giderek hayatımızda daha çok yer ediniyor.

Nazar Boncuğu Büyük Boy

Nazar Boncukları Büyüyor

Aksesuar konusunda en çok tercih edilen, dekoratif nazar boncuğu. El yapımı cam nazar boncukları ile güzelleşen,farklı boy ve modelde nazar boncuklu duvar süsleri her göze hitap ediyor.Günümüzde ise nazar boncuğu boyutları giderek büyüyor. Dev nazar boncuğu veya büyük boy nazar boncuğu, en çok aranan ürünler sıralamasında hızla yükseliyor.Sanırım bunun sebebi büyük bir ihtiyacı gideriyor olması. Korumak istediğimizher şeye iliştirdiğimiz nazar boncuğu, konu bir şirket, kurum veya bir bina olduğunda, ebat olarak ister istemez büyüyor.

Şirketler, özellikle yabancı müşterileri için, şık bir sunumla kadife kutu içinde, büyük boy cam nazar  boncuğu tercih ediyor.  Daha kabul gören bir hediye aklınıza geliyor mu?

Yorumlar: 0
Yorumsuz
Cevap gönder

Your email address cannot be published. Required fields are marked*