Menu
Your Cart

Çocuk Bileklikleri

Nazar Boncuğu mağazasından, çocuğunuz için, balıklar, yunuslar, uğur böcekleri, kaplumbağalar ve kelebeklerle süslenmiş nazar boncuklu çocuk bileklik modelleri. Altın; diğer elementlerle reaksiyona girmeyen tek metal olduğu için alerjik bünyeli kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir.Gümüş ise; dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Çocuk bilekliklerimizi tercih etmeniz için en önemli sebep bu. Çünkü sağlıklı.Diğer önemli sebep ise; çocuk bileklik modellerimiz çok eğlenceli. En zengin içerikli, çocuk altın bileklik ve gümüş bileklik modelleri bir tık ötenizde.

Model: KIDBR016
925 Ayar Gümüş Bebek Bileklik. Bebek bileklikeri içinde, pembe mineli bebek ayakkabısı ve zirkon taşlarla bezeli çiçeklerle hazırlanmış, son derece sevimli bileklik.  Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir, antialerjik özelliğiyle çocuklar için doğru bir seçimdir...
118,68TL
Model: KIDBR010
Çocuk İçin Gümüş Uğur Böcekli Bileklik. Çocuk bileklik modelleri içinde, mineli uğur böceği ve zirkon taşlarla bezeli çiçekleri ile kız çocukları için son derece sevimli bileklik.  Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir, antialerjik özelliğiyle çocuklar için doğru bir s..
118,68TL
Model: KIDBR011
Yunus Balıklı Çocuk Gümüş Bileklik. Çocuk bileklik modelleri içinde, mineli bir yunus balığı ve zirkon taşlarla bezeli çiçeklerle hazırlanmış, kız çocukları için son derece sevimli bileklik.  Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir, antialerjik özelliğiyle çocuklar ..
118,68TL
Model: KIDBR045
Çocuk İçin Gümüş Kelebekli Bileklik. Kırmızı ve pembe kelebekleri çocuklar çok sevecek. 925 ayar gümüş üzerine, mineli kelebekler ile güzelleşen şık bir bilezik. Ayarlanabilir boyutu sayesinde her bileğe uygun. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların..
118,68TL
Model: KIDBR006
Kız Çocuk İçin Gümüş Kalpli Bileklik. Kırmızı kalpleri çocuklar çok sevecek. 925 ayar gümüş üzerine, mineli kalpler ile güzelleşen şık bir bilezik. Ayarlanabilir boyutu sayesinde her bileğe uygun. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde y..
118,68TL
Model: KIDBR020
.925 Ayar Gümüş Çocuk Şans Bilekliği. Mineli renkli sallantılı objelerden oluşan bu gümüş bileklik; çocukların her zaman kullanabileceği şık bir modeldir. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir, antialerjik özelliğiyle çocuklar için doğru bir seçimdir...
118,68TL
Model: SNC126
Uğur böcekli kolye. 925 Ayar gümüş uğur böcekli kolye çeşitleri arasında öne çıkan, zirkon taşları ile son derece zarif, mine işi bir uğur böceği kolye. ..
89,90TL
Model: KIDBR042
Gümüş Kaplumbağa Çocuk Bileklik. Işıltılı taşlarla çevrili nazar boncuğu ve şirin sarı kaplumbağaları ile çocuğunuzun çok seveceği bir bileklik. 925 ayar gümüş. 5-14 yaş arası için uygundur. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu ..
118,68TL
Model: KIDBR034
Gümüş Kelebek Çocuk Bilezik. 925 ayar gümüş. Mineli nazar boncuğu ışıltılı zirkon taşlarla çevrili. Kırmızı kelebekleri ise çok sevimli. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu olarak kullanılmıştır. Bu yüzden takı konusunda, ço..
118,68TL
Model: KIDBR005
Kırmızı Yunus Balığı Gümüş Çocuk Bileklik. Bu yunusları çocuğunuz çok sevecek. 925 ayar gümüş üzerine kırmızı yunuslar ve ışıltılı taşlarla süslü, mineli nazar boncuğu ile çocuğunuzun severek kullanacağı bir bileklik. 5-14 yaş arası için uygundur. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidi..
118,68TL
Model: KIDBR022
Uğur Böceği Gümüş Çocuk Bileklik. 925 ayar gümüş üzerine, mineli uğur böcekleri ile sevimli bir bilezik. 5-14 yaş arası için uygundur. Çocuğunuza uğur getirmesi dileğiyle. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu olarak kullanılm..
118,68TL
Model: KIDBR055
Kırmızı Kelebek Gümüş Çocuk Bileklik. 925 ayar gümüş. Çift taraflı kullanılabilen cam nazar boncukları ve kırmızı - beyaz şirin kelebekleri ile çocuğunuzun çok seveceği bir bilezik. 5-14 yaş arası için uygundur. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların ted..
118,68TL
Model: KIDBR017
Mavi Yıldızlı Gümüş Çocuk Bileklik. Çocuğunuz mavi rengi seviyorsa bu bilekliğe bayılacak. 925 ayar gümüş üzerine, mineli mavi yıldızlar ve çift taraflı kullanılabilen kaliteli cam nazar boncukları ile güzelleşen şık bir bilezik. 5-14 yaş arası için uygundur. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteri..
118,68TL
Model: KIDBR001
Nazar Boncuklu Gümüş Çocuk Bilekliği. 925 ayar gümüş üzerine kırmızı mine işlemeli bebek yüzleri ve kaliteli camdan, çift taraflı kullanılabilen nazar boncukları ile hazırlanmış, çocukların çok seveceği bir bileklik. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkları..
118,68TL
Model: KIDBR053
Nazar Boncuklu Gümüş Kelebek Çocuk Bilezik. 925 ayar gümüş. Çİft taraflı kullanılabilen nazar boncukları ve kırmızı - beyaz kelebekleri ile çok sevimli. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu olarak kullanılmıştır. Bu yüzden ta..
118,68TL
Model: KIDBR059
Uğur Böcekli Gümüş Çocuk Bileklik. 925 ayar gümüş üzerine, mineli uğur böcekleri ve koyu mavi nazar boncukları ile şirin bir bilezik. 5-14 yaş arası için uygundur. Çocuğunuza uğur getirmesi dileğiyle. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya..
118,68TL
Model: KIDBR003
Nazar Boncuklu Ayıcıklı Çocuk Bilezik. Çocuğunuz için sevimli mi sevimli bir bilezik. 925 ayar gümüş, çift taraflı kullanılabilen cam nazar boncukları ve sevimli ayıcıklar bu bileklikte buluştu. Aralarda bulunan kalpler onu daha da güzelleştiriyor. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenid..
118,68TL
Model: KIDBR012
Nazar Boncuklu Gümüş Kelebek Çocuk Bilezik. 925 ayar gümüş üzerine minik kalpleri, mineli kelebekleri ve cam nazar boncukları ile eğlenceli bir çocuk bileziği. 5-14 yaş arası için uygundur. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyuc..
118,68TL
Model: KIDBR009
Nazar Boncuklu Pembe Yunus Bileklik. 925 ayar gümüş üzerine sevimli pembe yunuslar ve cam nazar boncukları ile çocuğunuzun severek kullanacağı bir bilezik. 5-14 yaş arası için uygundur. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu ol..
118,68TL
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)