Menü
Your Cart

Çocuk Nazarlığı

Bebek hediyeleri içinde sanırız en amaca uygun olanı, bebekleri kötü enerjilerden uzak tutmak için doğar doğmaz omuzlarına takılan nazar boncuklu bebek iğnesi. Erkek bebek hediye için mavi renkli, kız bebek hediye için pembe rengi tercih edebilirsiniz. Nazar boncuğu mağazasında üzerinde nazar duası bulunan bebek iğnesi, bebek altın nazarlık, bebek gümüş nazarlık, bebek nazar boncuğu gibi bir çok çeşide rahatlıkla ulaşabilir, bebek için hediye seçiminizi en doğru şekilde yapabilirsiniz.
Model: BPIN021
Bebek nazar iğnesi altın. Bebek yaka iğneleri içinde 14 ayar altın üzerine el yapımı cam nazar boncuğu ile son derece şık bir bebek hediyesi. Altın, astral ışık yayan ve aurayı güçlendiren tek metaldir ve vücuttaki olumsuz elektriği emdiği düşünülmektedir. Göz figürü ise, insanlık tarihi boyunca, h..
418,20TL
Model: BPIN015
Nazar Boncuklu 14 Ayar Altın Bebek İğnesi. Yeni bebek hediye için en zengin çeşit Nazar Boncuğu mağazasında. Mine işleme nazar boncuğu ile son derece modern bir görünüm. Altın, astral ışık yayan ve aurayı güçlendiren tek metaldir ve vücuttaki olumsuz elektriği emdiği düşünülmektedir. Göz figürü i..
698,90TL
Model: BPIN013
Nazar Boncuklu Bebek Altın Nazarlık. 14 ayar altın. Mavi mine işlemeli nazar boncuğu ile son derece modern bir görünüm. Erkek bebek için hediye arıyorsanız bu tam size göre. Altın, astral ışık yayan ve aurayı güçlendiren tek metaldir ve vücuttaki olumsuz elektriği emdiği düşünülmektedir. Göz f..
869,90TL
Model: BPIN009
14 Ayar Altın Bebek Nazar Boncuğu. Yeni doğmuş bir bebek için hediye arıyorsanız, bundan daha doğru bir seçim olamaz. Mine işleme nazar boncuğu ile son derece modern bir görünüm. Uğur böceği ise onu daha da güzelleştiriyor. Altın, astral ışık yayan ve aurayı güçlendiren tek metaldir ve vücuttaki ol..
598,90TL
Model: SP103
Mineli Nazar Boncuklu Gümüş Kolye Ucu. 925 ayar gümüş üzerine çift taraflı mineli nazar boncuğu ile kolye ucu olarak kullanabilir, şans getirmesi için bilekliğinize ekleyebilir, küpe olarak ya da fermuar sapı olarak çeşitli seçeneklerde kullanabilir, ya da ev hayvanı tasmasına ekleyeb..
49,90TL
Model: SBPIN022
Nazar boncuklu bebek iğnesi gümüş. Bebek hediyeleri arasında her zaman bir numara. 925 ayar gümüş bebek nazar iğnesi, ışıltısı ile göz dolduran zirkon taşları ve mineli nazar boncuğu ile çok şık...
118,68TL
Model: SBPIN020
Bebek nazar iğnesi gümüş. Yeni doğan bebeğe hediye verecekseniz, en şık ve anlamlı olanı, 925 ayar gümüş bebek maşallah iğnesi. Kaliteli zirkon taşlar ile bezeli bebek nazarlık, herkesin beğenisini kazanacak.   Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkla..
118,68TL
Model: SBPIN008
Fatma Ana Eli Gümüş Bebek İğnesi. 925 ayar gümüş. Son yılların en popüler ikonlarından Fatma Ana Eli ve çift taraflı kullanılabilen mavi cam nazar boncuğu ile son derece şık. Yeni doğan bebekler için en iyi hediye. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların te..
107,88TL
Model: SBPIN014
Gümüş bebek iğnesi. Bu şık bebek iğnesi 925 ayar gümüş, mineli nazar boncuğu ve zirkon taşlardan üretilmiştir.  Yeni doğmuş bebekler için son derece şık ve anlamlı bir nazarlıklı hediye.  ..
118,68TL
Model: SBPIN017
Gümüş bebek nazarlık. 925 ayar gümüş ve el yapımı cam nazar boncuğu ile hazırlanmış, son derece şık bebek iğnesi. Yeni doğan bebeğe hediye arıyorsanız, en güzel bebek hediyesi karşınızda. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu ol..
71,88TL
Model: SBPIN019
Gümüş Fatma Ana Eli bebek iğnesi. Bu şık bebek iğnesi, 925 ayar gümüş üzerine kaliteli zirkon taşlarla hazırlanmıştır. Yeni doğan bebek için hediye arıyorsanız, gümüş bebek nazar iğnesi son derece şık ve anlamlı hediye...
107,88TL
Model: SBPIN015
Gümüş Fatma Ana Eli bebek iğnesi. Bu Fatma Ana Eli bebek iğnesi 925 ayar gümüş, mine ve zirkon taşlardan hazırlanmıştır. Nazara karşı bebek hediyesi arıyorsanız bu şık ve anlamlı nazarlık tam size göre.  ..
118,68TL
Model: SBPIN011
Nazar boncuklu gümüş bebek iğnesi. 925 ayar gümüş ve el yapımı murano cam nazar boncuğu ile son derece şık bebek nazar iğnesi. Yeni doğan bebekler için en güzel bebek hediyesi. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu olarak kullan..
48,50TL
Model: SBPIN016
Nazara karşı gümüş bebek iğnesi. Bu nazarlık bebek iğnesi 925 ayar gümüş, taşlı nazar boncuğu ve zirkon taşlı şans objelerinden oluşmuştur. Bebek hediyesi arıyorsanız bu şık ve anlamlı nazarlık tam size göre.  ..
118,68TL
Model: SBPIN012
Nazara karşı gümüş bebek iğnesi. Bu nazarlık bebek iğnesi 925 ayar gümüş, mineli nazar boncuğu ve zirkon taşlı şans objelerinden oluşmuştur. Bebek hediyesi arıyorsanız bu şık ve anlamlı nazarlık tam size göre.  ..
118,68TL
Model: SBPIN004
Mavi Nazar Boncuklu Gümüş Bebek İğnesi. 925 ayar gümüş ve çift taraflı kullanılabilen mavi cam nazar boncukları ile bu sevimli bebek iğnesi, erkek bebek hediye için son derece uygun. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu olarak ..
71,88TL
Model: SBPIN003
Pembe Nazar Boncuklu Bebek İğnesi. 925 ayar gümüş ve çift taraflı kullanılabilen pembe cam nazar boncukları ile kız bebekler için oldukça uygun bir hediye. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır hastalıkların tedavisinde ya da koruyucu olarak kullanılmıştır. Bu sebeple ..
71,88TL
Model: SBPIN010
Nazar Boncuklu Bebek İğnesi. Yeni doğan bebekler için en güzel hediye. 925 ayar gümüş ve farklı renkte nazar boncukları ile bol seçenekli bebek iğnesi. Hem kız, hem erkek bebek hediye için son derece uygun. Biri mutlaka size göre. Gümüş dünyanın en önemli anti bakteriyel madenidir. Ve yüzyıllardır ..
59,88TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)