Menu
Your Cart

Erkek Bileklik Modelleri

Erkek Bileklik
Günümüzde kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan takı ve mücevherin öyküsü insanlık tarihi kadar eskilere dayanıyor. Tarihte ilk takılar deniz kabukları ve hayvan dişlerinden yapılırken, dünyada gerçek anlamda ilk kuyumculuk Mezopotamyada ortaya çıkarak yayılmış. Takılar en çok kadınlar tarafından kullanılsa da, zaman içerisinde erkekler de takıyı çok sevmişler ve onların da hayatlarının önemli bir parçası haline gelmiş. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan, erkek bileklikleri arasında en çok tercih edilenler; erkek çelik bileklik ve deri erkek bileklik modelleri. Erkek bileklik fiyatları genel olarak kadın bileklik fiyatlarından çok daha uygundur.

Erkek Çelik Bileklik
Çelik bileklik erkekler için çok tercih edilen takıların başında geliyor. İster saatlerine uygun bir bileklik kombin ederek, ister tek başına iddialı bir model kullanarak kıyafetlerini tamamlayabiliyorlar. Çelik bilekliklerin bir artısı da sağlıklı ve uzun ömürlü olması. Çelik bileklik, kolye, alyans ve takılarda, içeriğindeki krom nedeniyle paslanma ve kararma olmaz. Gümüş takılarda zaman içinde kararma olmasına rağmen çelik takılarda kararma, paslanma ve korozyon olmaz. Denizde, havuzda ve banyoda çıkarmanıza gerek olmadan rahatlıkla kullanım özelliğine sahiptir. Çelik bileklik erkek seçenekleri bütçenizi sarsmayacak fiyat aralığındadır. Üzerinde bakteri ve mikrop barındırmaz ve sağlığınızı  olumsuz etkilemez.Erkek Deri Bileklik
Bazen küçük bir detay kıyafeti mükemmel bir şekilde tamamlar ve farklı bir hava katar.  Bu yüzden deri bileklik erkekler için aksesuar olarak her zaman ilk sırada gelmektedir.  Günümüzde erkekler bu konuda en az kadınlar kadar şanslı. Üretilen birbirinden şık ve kaliteli deri bileklik modelleri erkekler için farklı alternatifler sunuyor. Deri bileklik bir erkeğe verilebilecek en güzel hediyelerden biri.

Kol Düğmeleri
Bir erkeğe verilebilecek en anlamlı ve en unutulmaz hediye kol düğmesi olacaktır. Nazar Boncuğu mağazasının erkek kol düğmesi koleksiyonu, birbirinden şık ve özel gümüş kol düğmesi modelleri ile karşınızda. Kol düğmesi fiyatları sanılanın aksine çok yüksek değildir. Kullanılan materyale ve taşa göre farklılık gösterir. 
Nazar Boncuğu mağazasının erkek bileklik modelleri sizler için uygun fiyat ve en önemlisi "kalite" garantisi ile bir tık ötenizde. Ürünlerimiz tamamıyle gerçek deri, kaliteli çelik ve 925 ayar gümüştür. Kol düğmeleri, erkek deri bileklik veya çelik bileklik modellerimizden biri mutlaka sizin için.