Menü
Your Cart

Altın Nazar Boncuğu Bileklik

Nazar Boncuğu mağazası 14 ayar altın nazar boncuğu bileklik modelleri ile fark yaratıyor. Nazar boncuğu altın bilekliklerin yanı sıra Fatma Ana Eli altın bileklik, uğur böcekli altın bileklik, zirkon taşlı şans bilekliği ve beyaza altın bileklik modelleri şıklığınızı tamamlarken size pozitif enerji yükleyecek.  Altın bileklik modelleri ve nazar boncuklu altın bileklikler uygun fiyat, zengin çeşit ve güvenilir satışla bir tık ötenizde. Sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebileceğiniz özel nazar boncuğu bileklik altın modelleri. 
Model: GLDB006
Nazar Boncuklu Altın Bileklik. Çift taraflı kullanılabilen İtalyan Murano cam boncuğu ve elmas görünümlü kübik zirkon taşlarla bezeli 14 ayar altın nazar bileklik. Birbirinden güzel nazar boncuklu altın bileklik modelleri Nazar Boncuğu mağazasında.Altın; diğer elementlerle reaksiyona girmeyen tek me..
3.550,00TL
Model: GLDB005
Nazar Boncuklu Altın Bileklik. Kaliteli cam boncukları ve zarif görünümüyle vazgeçemeyeceğiniz bir altın bileklik. Cam boncukların üzerinde üç adet göz bulunmaktadır. Birbirinden güzel altın bileklik modelleri Nazar Boncuğu mağazasında. Altın; diğer elementlerle reaksiyona girmeyen tek metal..
2.350,00TL
Model: GLDB015
Nazar Boncuklu Altın Bileklik. Zirkon taşlarla bezeli çiçek formunda nazar boncuğu ve çift sıra altın zinciri ile göz kamaştıracak bir bileklik. Altın yüzyıllardır zarif kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bunda sayısız fiziksel faydasının yanı sıra olumlu psikolojik katkılarının da etkisi vardır...
3.950,00TL
Model: GLDB004
Nazar boncuklu bileklik altın. 5 adet el yapımı cam nazar boncuğu ile güzelleşen 14 ayar altın bileklik. Birbirinden güzel nazar boncuklu altın bileklik modelleri Nazar Boncuğu mağazasında.Altın; diğer elementlerle reaksiyona girmeyen tek metal olduğu için alerjik bünyeli kişiler tarafından daha çok..
2.250,00TL
Model: GLDB051
Nazar Boncuklu Taşlı Altın Bilezik. 14 Ayar altın kaplama olan, çift taraflı kullanabileceğiniz ve tüm gözleri üzerinde toplayacak şık bir altın bileklik. Kaliteli kübik zirkon taşlar zarif görüntüsünü destekliyor. Zincirinde bulunan halka sayesinde 17cm veya 19cm olarak kullanılabilir...
1.950,00TL
Model: GLDB031
Renkli Nazar Boncuklu Altın Bileklik. Rengarenk cam nazar boncuklarıyla, zarif bir bileklik. 14 ayar altın. Altın bileklik modelleri arasında en renklisi. Uzatma zinciri sayesinde 17.50 cm ile 19 cm arasında istenen uzunlukta kullanılabilir...
2.250,00TL
Model: GLDB065
Uğur Böcekli Altın Bileklik. Mineli uğur böceği içinde bulunan cam nazar boncuğu ile son derece zarif, 14 ayar altın bileklik. Size ve sevdiklerinize şans getirmesi dileğiyle...
2.550,00TL
Model: GLDB010
Minik Nazar Boncuklu Altın Bileklik. 14 ayar altın çerçevelerin içine gömülmüş transparan nazar boncukları ile çok şık bir bileklik. Nazar boncuğunun mavisi ve altın sarısının muhteşem uyumu. Bu bileklikle kendinizi iyi hissedeceksiniz. ..
2.350,00TL
Model: GLDB045
Nazar Boncuğu Taşlı Altın Bileklik. Elmas ve safir görünümlü yüksek kalite zirkon taşlar ve 14 ayar altından üretilen bu bileklik, şıklığıyla tüm bakışları üzerinde toplayacak. Tarih boyunca insanlara kendilerini iyi hissettiren altın, güç ve güvenin sembolü olmuştur. Ayrıca negatif etkilere karş..
3.350,00TL
Model: GLDB020
14 Ayar Nazar Boncuklu Altın Bileklik. Çift taraflı kullanılabilen, seramik nazar boncukları ile sade ve şık bir model. Altın bileklik modelleri; modası hiç geçmeyecek, şıklığınızı tamamlayacak...
3.650,00TL
Model: GLDB023
Zirkon Taşlı Altın Bileklik. Küçük yuvarlak zirkon taşlar ve 14 ayar altının muhteşem birleşimi. Klasik tarz, modern bir ışıltı ile buluştu. ..
1.550,00TL
Model: GLDB059
Fatma Ana Eli Altın Bileklik. Nazar Boncuğu mağazasının zarif görünümüyle dikkat çeken ürünlerinden biri. 14 ayar altın üzerine mine kaplama göz ikonu ve kaliteli kübik zirkon taşlarla bezeli Fatma Ana bileklik. Fatma Ana’nın Eli figürü kadınlar için özel bir anlam taşımakta. Bu elin kadınları kö..
2.350,00TL
Model: GLDB008
Telkari Altın Fatma Ana Eli Bileklik. Telkari tarzında hazırlanmış Fatma Ana Eli, 14 ayar altın bileklik. Fatma Ana'nın Eli figürü kadınlar için özel bir anlam taşımakta. Bu elin kadınları kötülüklerden ve kıskanç gözlerden koruduğuna inanılıyor. Aynı zamanda bu ikon yüzyıllardır sahiplerine şans..
2.350,00TL
Model: GLDB069
Altın Fatma Ana Eli Bileklik. Abanoz ağacı üzerine 14 ayar altın kaplama Fatma Ana Eli bileklik. Ayarlanabilir ipi sayesinde her bileğe uygun. Abanoz ağacı; rengi, dayanıklılığı, sertliği ve iyi cila tutma özelliği nedeniyle ağaç oyma (kakma) işlerinde, kaliteli ünlü piyanoların siyah tuşlar..
265,90TL
Model: GLDB071
Fatma Ana Eli Altın Bileklik. Abanoz ağacı üzerine 14 ayar altın kaplama nazar boncuklu Fatma Ana Eli bileklik. Ayarlanabilir ipi sayesinde her bileğe uygun.  Abanoz ağacı; rengi, dayanıklılığı, sertliği ve iyi cila tutma özelliği nedeniyle ağaç oyma (kakma) işlerinde, kaliteli ünlü piyanola..
265,90TL
Model: GLDB072
Rose altın kalp bileklik. Sedef zemin üzerine, mineli nazar boncuğu ve 14 ayar rose altın kaplama bilezik. Ayarlanabilir ipi sayesinde her bileğe uygun. Modern, şık ve alımlı. Tüm gözleri üzerinde toplayacak ve size şans getirecek...
265,90TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)